Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë


Mauro Icardi dhe bashkëshortja Wanda Nara janë prindër të pesë fëmijëve, dy vajza dhe tri djem, por mesa duket familja e tyre do zgjerohet.

Së fundmi përflitet se Wanda Nara është sërish shtatzënë dhe një fëmijë i gjashtë është rrugës.

Futbollisti Icardi është shprehur shpesh për lidhjen e ngushtë që ka me fëmijët dhe se sa shumë i do ato. Edhe në profilin e tyre të instagramit, Icardi dhe e shoqja postojnë vazhdimisht foto familjare .

Ëanda Nara ka shprehur dëshirën për të lindur dhe për të rritur të gjithë fëmijët e saj në Itali. Këtë dëshirë të sajën e ka mbështetur dhe futbollisti i cili preferon të mos bëjë shumë lëvizje që do të shqetësonin fëmijët.


Futbollisti i njohur i Interit bëhet baba për herë të gjashtë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format