Eva Murati emocionon me deklaratën e saj: “Besoj vetëm në një dashuri!”


Moderatorja e sportit, Eva Murati ka qenë e ftuar në “Një ditë me Dojnën” në Pop Culture këtë të shtunë.

Teksa shëtisnin në pika të rëndësishme të Tiranës,  Dojna e ka pyetur Evën nëse beson vetëm në një dashuri.

“Po për momentin besoj vetëm në një dashuri”- ka thënë Eva dhe më tej ka pohuar se ka provuar dashurinë e madhe në moshë të vogël.

“Një vajzë është me fat nëse e provon një herë këtë dashuri të madhe”- ka përfunduar ajo.

Dhe gjithë e dimë se kush është dashuria e saj më e madhe. Kujtojmë se lidhja e Evës me Genar Topallin ( djalin e Jozefina Topallit) ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes dhe është diskutuar shumë, ndonëse kohët e fundit Eva ka preferuar ta mbajë larg fokusit mediatik lidhjen e saj të dashurisë. /News31.al


Eva Murati emocionon me deklaratën e saj: “Besoj vetëm në një dashuri!”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in