“Është e dhimbshme” Rita Ora detyrohet ti nënshtrohet një operacioni


Rita Ora së fundmi ka ndarë një video në Instagram me anë të cilës tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe se fatmirësisht kaloi me sukses.

Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”, shkruan Rita.

Në video këngëtarja shfaqet duke vizatuar disa zemra me ngjyra për të uruar ndjekësit e saj për festën e Shën Valentinit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Nuk dihet se kur Rita mund të sjellë ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo do na duhet të presim dhe pak javë derisa këngëtarja të marrë veten nga operacioni i kryer./News31.al

“Është e dhimbshme” Rita Ora detyrohet ti nënshtrohet një operacioni

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in