E para shqiptare, Tayna shfaqet në kopertinën e revistës së njohur gjermane


Tayna është një nga reperet më të suksesshme në tregun muzikor shqiptar.

Së fundmi, reperja ka zbuluar për fansat një arritje tepër të madhe për karrierën e saj. Ajo ka treguar se është e para shqiptare që ka dalë në faqen e parë të një prej revistave më të njohura në Gjermani.

Bëhet fjalën për revistën ‘Live’ e cila ka zgjedhur pikërisht Taynën si imazhin kryesor në kopertinë. Me këtë arritje, Tayna po ngjit pak nga pak shkallët e suksesit dhe në sferën ndërkombëtare.

Shumë suksese!/News31.al

E para shqiptare, Tayna shfaqet në kopertinën e revistës së njohur gjermane

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in