Dedikimi i Vanessa-s për Kobe Bryant në ditën e Shën Valentinit na emocionoi të gjithëve


Vanessa Bryant po e përballon mes shumë vështirësisë ndarjen nga jeta të Kobe dhe Giana Bryant. Ylli i basketbollit dhe vajza e tij 13-vjeçare gjetën vdekjen nga një aksident tragjik me helikopterin ku po udhëtonin më datë 26 të muajit që lamë pas.

Dje, me rastin e Shën Valentinit, Vanessa i ka kujtuar të bijën dhe bashkëshortin nëpërmjet një postimi në Instagram. Ajo ka publikuar një foto krah Kobe, ndërsa dedikimi i saj është mjaft emocionues. “Për Shën Valentinin tim të përhershëm, të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia”, ka shkruar ajo.

To my forever Valentine, I love you so much. Missing you so much on your favorite holiday. Te amo per sempre. Kisses to you and Gigi in heaven. Happy Valentine’s Day, my babies. With all my love, your boo-boo. ❤️song: Tell Him @mslaurynhill

2.9m Likes, 71.2k Comments – Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on Instagram: “To my forever Valentine, I love you so much. Missing you so much on your favorite holiday. Te amo…”


Sipas burimeve të afërta të familjes, Vanessa nuk po mundet ta pranojë realitetin, arsye pse pjesën më të madhe të kohës e kalon nën kujdes mjekësor… /News31.al

Dedikimi i Vanessa-s për Kobe Bryant në ditën e Shën Valentinit na emocionoi të gjithëve

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in