Çfarë historie fshihet pas unazës së njëjtë që i shohim në gisht Arminës dhe Jonidës?


Dy blogeret e njohura të modës Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani përveç miqësisë, i bashkon dhe biznesi i përbashkët që kanë.

Dy mikeshat shihen shpesh herë nën shoqërinë e njëra-tjetrës e duket se syrit të ndjekësve nuk i ka shpëtuar një unazë në ngjyrë jeshile. Mesa duket komentuesit janë shprehur se vajzat kanë vetëm një unazë të tillë të cilën ia japin njëra-tjetrës.

Mirëpo, ditën e sotme Jonida vendosi ti shuajë kuriozitetin të gjithëve duke treguar me anë të një videoje se secila ka një unazë të tillë.

Ja që nuk ia marrim borxh njëra-tjetrës thjesht…” shkruan Jonida duke vendosur më pas një “Gif”: “We’re getting married!!!”.

Epo tani besojmë që jeni qartësuar të gjithë. Dy bloggeret kanë shije të njëjta jo vetëm në veshje por siç duket dhe në aksesorë kaq të veçantë siç është kjo unaza./News31.al

Çfarë historie fshihet pas unazës së njëjtë që i shohim në gisht Arminës dhe Jonidës?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format