Pas 18 vitesh, “Apple” mbyll ‘iTunes’

Për pothuajse 18 vjet, aplikacioni “iTunes” ka qenë qendra e strategjisë së gjigandit  “Apple”, që përmban muzikë, filma, si dhe sinkronizimin për të menaxhuar “iPod”...

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format