Cardi B: “Bëra gjoksin operacion pasi nuk di të notoj”


Është një nga reperet më të suksesshme në botë. Cardi B gjithashtu njihet dhe për deklaratat e saj të cilat shpesh herë e vendosin në qëndër të vëmendjes.

E tillë ishte dhe deklarata e fundit që Cardi dha në rrjetin social Instagram.

Reperja ka treguar se përse ka bërë gjoksin operacion duke publikuar një foto ku shfaqet me pantallona të kuqe, atlete të bardha e të zeza dhe një bluzë të zezë të tejdukshme ku shkruan:

“Nuk di not, prandaj bëra gjoksin, që të me mbaje”

Fansat janë habitur nga kjo deklaratë por si gjithmonë batutat e Cardit merren me shumë sportivitet nga ndjekësit e saj./News31.al

Cardi B: “Bëra gjoksin operacion pasi nuk di të notoj”

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format