Capital T shtron Iftar për 300 persona që jetojnë në varfëri ekstreme!


Kur vjen fjala tek bamirësia, një nga emrat që na kujtohet menjëherë është: Capital T. Dhe sa mirë që ka aq shumë fansa e ndjekës të cilët mund të motivohen për të marrë shembullin e reperit.

Mbrëmjen e djeshme, Capital T me ndihmën e Halil Kastratit (mjaft i njohur dhe ai për veprat bamirëse), pati mundësinë të shtrojë Iftar për më shumë se 300 persona në shoqatën bamirëse “Jetimat e Ballkanit” ku sigurisht konsumojnë vaktet persona që jetojnë në varfëri ekstreme.

Ndërkohë vetë këngëtari ka shpërndarë disa foto nga mbrëmja e djeshme pa dashur të komentojë gjatë:

 

View this post on Instagram

 

😇😇😇

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kapo, s’ka dy si ti! /News31.al

Capital T shtron Iftar për 300 persona që jetojnë në varfëri ekstreme!

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in