Blerim Destani takon Robert De Niro-n dhe të dy bëjnë gjestin më të bukur për Shqipërinë


Projekti më i fundit ku do ta shohim Blerim Destanin është “The Comeback Trial”. Mes një kasti të përzgjedhur aktorësh, emrat e Robert De Niro dhe Morgan Freeman janë ata që tërheqin vëmendjen.

Blerimi ka publikuar një foto pikërisht me De Niro-n në sheshin e xhirimit, por kjo nuk është e veçanta e postimit. Të dy sëbashku ata kanë realizuar simbolin e shqiponjës me duar, duke përshëndetur kështu Shqipërinë. “Një nga momentet më të bukura të karrierës time”, ka shkruar Destani, teksa shkrimin e ka shoqëruar me ikonën e flamurit kuq e zi.

Në filmin e zhanrit komedi, Blerimi do të luajë personazhin e Boris-it, ndërsa nuk ka një datë ekzakte se kur ky prodhim do të shfaqet për publikun. /News31.al

Blerim Destani takon Robert De Niro-n dhe të dy bëjnë gjestin më të bukur për Shqipërinë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in