Babai i Stresit dhe Lulzim Basha festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, reperi bën urimin e veçantë nga burgu


Prej disa muajsh reperi shqiptar Stresi ndodhet i burgosur në qeli nën akuza. Por edhe pse në kushte të pafavorshme, ai shpesh poston foto, statuse apo dedikime në ‘Instagram’-in e tij.

Data e sotme është shumë e rëndësishme për familjen e Stresit, pasi babi i tij Sali Lushaj feston ditëlindjen. Edhe pse larg fizikisht, artisti nuk mund të mos i bënte atij një urim të veçantë.

Por, pikërisht sot, feston ditëlindjen edhe Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Babai i Stresit, është aktivist i njohur i kësaj partie prej kohësh dhe shpesh shprehet hapur edhe në media për të suportuar PD-në. Dhe kjo rastësi ditëlindjesh duket se është diçka mjaft e këndshme për familjen Lushja.

Stresi ka bërë një kolazh duke bashkuar foton e babit të tij me foton e Bashës dhe duke i uruar të dy për ditëlindjet e tyre.

“Sot dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!!”, ka shkruar Stresi./News31

 

View this post on Instagram

 

Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ✌🏼

A post shared by STRESI (@stresi) on


Babai i Stresit dhe Lulzim Basha festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, reperi bën urimin e veçantë nga burgu

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in