7 librat që nuk duhen humbur këtë vit në Panairin e Librit

7 librat që nuk duhen humbur këtë vit në Panairin e Librit

Pak ditë na ndajnë nga Panairi i Librit, që ndryshe cilësohet si ngjarja më e rëndësishme kulturore e ...
Shpresa Bërdëllima, një ikonë bukurie në kinematografinë shqiptare dhe kontributi artistik që la pas

Shpresa Bërdëllima, një ikonë bukurie në kinematografinë shqiptare dhe kontributi artistik që la pas

Dita e djeshme e gjeti kinematografinë shqiptare në zi. Lajmi për ndarjen nga jeta të Shpresa ...
Listën bëjeni gati që tani, këto janë 5 filmat që duhet t’i shikoni medoemos për Halloween

Listën bëjeni gati që tani, këto janë 5 filmat që duhet t’i shikoni medoemos për Halloween

Tetori nuk ka asgjë të veçantë, përpos etiketimit si “muaji më i frikshëm” i vitit, e kjo e gjitha ...
“Derë e hapur”, filmi që u kthye në tjetër dashuri të çiftit Jonida-Besnik dhe u mikprit më së miri në Tiranë

“Derë e hapur”, filmi që u kthye në tjetër dashuri të çiftit Jonida-Besnik dhe u mikprit më së miri në Tiranë

U prit me shumë kuriozitet filmi “Derë e hapur” apo siç u paraqit në Festivalin e Filmit në ...

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format