Arbana Osmani tregon një nga “torturat” më të mëdha që ka përjetur gjatë shtatëzanisë


Teksa ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj, Arbana na ka treguar se një ndër ushqimet e saj të preferuara janë sushit. Madje, moderatorja jo rrallëherë preferon që t’i shijojë nga dora e saj dhe i gatuan vetë në shtëpi.

Por kjo dashuri e madhe për sushit, ka qenë totura e saj më e madhe gjatë shtatëzanisë. Katër vite pas lindjes së djalit, Arbana na zbuloi ditën e sotme se mos ngrënia dot e ushqimit të saj të preferuar gjatë pritjes së ëmbël, ka qenë diçka tepër e vështirë.

E teksa ka publikuar sushit që kishte përgatitur ditën e sotme në shtëpi, Arbana ju kërkoi falje të gjitha nënave shtatëzëna që ndajnë të njëjtin problem me të./News31


Arbana Osmani tregon një nga “torturat” më të mëdha që ka përjetur gjatë shtatëzanisë

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format