Alban Hoxha thyen “rregullat”, i komenton Çiljetës në Instagram


Prej kohësh këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha janë përfolur për një marrëdhënie. Madje shpesh fotografitë që janë publikuar kanë treguar që cifti i ka bërë gjërat serioze duke u takuar edhe me familjarët.

E ftuar të Rudina,vetëm pak ditë më parë Çiljeta pranoi se ishte shumë xheloze duke pohuar në këtë mënyrë edhe lidhjen disavjeçare me Albanin.

Por në rrjete sociale, çifti është përpjekur të jetë sa më diskret ndërkohë që ditën e sotme Albani i ka thyer rregullat.

Çiljeta ka publikuar një video teksa këndon në makinë një këngë spanjolle dhe në pah i bien sytë bojeqielli dhe ai ka komentuar Çiljetës një zemër dhe një emoji duke qeshur .

 

View this post on Instagram

 

🤞🏼

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on


Edhe këngëtarja ia ka kthyer komentin me një emoji dhe një puthje duke ndarë kështu edhe me publikun komentet e ëmbla.

Pra ja edhe një konfirmim tjetër, doni më? /News31.al/


Alban Hoxha thyen “rregullat”, i komenton Çiljetës në Instagram

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in