Ajo çfarë vajza e ministres Ogerta Manastirliu kërkon për dhuratë do t’ju bëjë të gjithëve të reflektoni


Të gjithë e dinë se sa e vështirë është sot të menaxhosh rutinën në mënyrë të atillë që të kënaqësh familjen apo të dashurit e zemrës dhe njëkohësisht të kesh performancë të mirë në punë. Këtë vështirësi për balanc e ndjejnë sidomos politikanët, puna e të cilëve është vërtetë intensive dhe lë pak kohë për familjen.

Lidhur me këtë çështje ka folur edhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ftuar sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer edhe dëshirën që vajza e saj i ka shprehur si “dhuratë”, duke i kërkuar Manastirliut që të thyejë telefonin, duke na treguar se ministrja e përdor jo pak telefonin edhe në shtëpi.

Rrëfimin e saj e dëgjoni më poshtë:

Ndërkohë, fjalët e vajzës së ministres duhet të na bëjnë të gjithëve të reflektojmë. A po kalojmë aq kohë sa duhet me të dashurit tanë? A ka ardhur koha ta përdorim më pak telefonin? /News31.al


Ajo çfarë vajza e ministres Ogerta Manastirliu kërkon për dhuratë do t’ju bëjë të gjithëve të reflektoni

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in