A jeni gati për një bashkëpunim midis Elvana Gjatës dhe Besa Kokëdhimës?


Sa prej jush e kanë menduar: Dy mikesha kaq të mira prej vitesh, dy zëra të shkëlqyer dhe dy personazhe të dashur për publikun… kur do të vijë momenti që Besa dhe Elvana të sjellin nje këngë bashkë?

Pikërisht për këtë çështje Besa u pyet në “Shiko kush Luan” mbrëmjen e kësaj të shtune. Në sfidën dedikuar saj, “Engjëll apo Djall”, Besa me shumë dëshirë i ktheu përgjigje pyetjes për bashkëpunimin duke thënë: “Kur të piqen kushtet, do te vijë edhe ky duet”.

Përgjigja e saj na bëri të kuptojmë se vajzat e kanë diçka në mendje dhe tani po presin vetëm momentin e duhur për të realizuar. Diçka është e sigurtë: Ne presim të jetë hit, kurdoqoftë realizimi i këtij bashkëpunimi! /News31.al

A jeni gati për një bashkëpunim midis Elvana Gjatës dhe Besa Kokëdhimës?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in