35-vjeçari i kthyer nga Italia rezulton pozitiv me koronavirus, shkon në 6 numri i të prekurve në qarkun Shkodër


Një 35-vjeçar nga Vau i Dejës ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Djali ishte kthyer nga Italia dhe kishte shfaqur fillimisht probleme pneumonie. Ai fillimisht ishte drejtuar ditën e djeshme në Spitalin e Shkodrës, e pas përgjigjes së testit, 35-vjeçari është nisur drejt Infektivit në Tiranë.

Deri më tani, numri i të prekurve me koronavirus në qarkun Shkodër ka shkuar në 6, ndër të cilët 3 janë nga Puka, një shkodrane që jeton në Tiranë, dhe një oficer policie. /News31.al


35-vjeçari i kthyer nga Italia rezulton pozitiv me koronavirus, shkon në 6 numri i të prekurve në qarkun Shkodër

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in