News31

Pëllumb Pipero për situatën: “Maska të bëhet me detyrim dhe në mjedise të hapura”

Mjeku Pëllumb Pipero ka qenë i ftuar në Fax News ku ka komentuar situatën aktuale të pandemisë si dhe atë...
Read More
Pëllumb Pipero për situatën: “Maska të bëhet me detyrim dhe në mjedise të hapura”

Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

Të qenit aktorë në Hollywood nuk është aspak e lehtë, por në fund frytet e punës justifikojnë çdo gjë. Kur...
Read More
Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

U infektua me Covid-19, Erion Veliaj tregon rezultatin e testit të dytë

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shëruar nga Covid-19. Me anë të një postimi në Facebook, kryebashkiaku thotë...
Read More
U infektua me Covid-19, Erion Veliaj tregon rezultatin e testit të dytë

Bilanci i 24 orëve të fundit/ Rekord rastesh të reja me COVID-19, ndërrojnë jetë 3 pacientë

Situata e pandemisë mbetet shqetësuese në vendin tonë. Ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë...
Read More
Bilanci i 24 orëve të fundit/ Rekord rastesh të reja me COVID-19, ndërrojnë jetë 3 pacientë

Robert Berisha i përgjigjet Feros: “Në 30 koncerte që ke pasur, të kanë rrahur 65 herë”

Sikur mos mjaftonte çdo gjë që po ndodh në 2020-ën, sot Fero dhe Robert Berisha kanë nisur një "konflikt" online....
Read More
Robert Berisha i përgjigjet Feros: “Në 30 koncerte që ke pasur, të kanë rrahur 65 herë”

Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

Një në pesë nxënës në Shkodër ndjek shkollën në arsimin privat. Të dhënat e "INSTAT" tregojnë se ky qytet ka...
Read More
Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

(Sondazh) 46% e amerikanëve njohin dikë me COVID-19, po në Shqipëri?

Me përhapjen e pandemisë janë përhapur dhe teori konspirative mbi vërtetësinë e virusit. Shumë persona e kanë më të lehtë...
Read More
(Sondazh) 46% e amerikanëve njohin dikë me COVID-19, po në Shqipëri?

E kishte mbajtur sekret, Ed Sheeran do të bëhet së shpejti baba për herë të parë

Bashkëshortja e Ed Sheeran, Cherry Seaborn, është në pritje të ëmbël. Këngëtari britanik u martua me partneren e tij në...
Read More
E kishte mbajtur sekret, Ed Sheeran do të bëhet së shpejti baba për herë të parë

Aurela Gaçe, artistja e radhës që bie pre e vjedhjes së mediave sociale nga hacker-at

Shpesh platformat e rrjeteve sociale të personazheve të njohur sulmohen nga hacker-at, duke qenë se numërojnë me qindra mijëra ndjekës....
Read More
Aurela Gaçe, artistja e radhës që bie pre e vjedhjes së mediave sociale nga hacker-at

Trump “sfidon” Putin: “SHBA ka gati 100 milionë vaksina për Covid-19”

Ditën e djeshme, presidenti rus Vladimir Putin deklaroi se Rusia e ka gati vaksinën për Covid-19. Nuk vonoi shumë që...
Read More
Trump “sfidon” Putin: “SHBA ka gati 100 milionë vaksina për Covid-19”

Gossbiz

Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

Të qenit aktorë në Hollywood nuk është aspak e lehtë, por në fund frytet e punës justifikojnë çdo gjë. Kur themi frytet e punës, përveç dashurisë së publikut dhe suksesit, kemi parasysh dhe diçka: shifrat e majme me të cilat paguhen. Si çdo vit, Forbes ka publikuar listën e aktorëve më të paguar në 2020... ...
Robert Berisha i përgjigjet Feros: “Në 30 koncerte që ke pasur, të kanë rrahur 65 herë”

Robert Berisha i përgjigjet Feros: “Në 30 koncerte që ke pasur, të kanë rrahur 65 herë”

Sikur mos mjaftonte çdo gjë që po ndodh në 2020-ën, sot Fero dhe Robert Berisha kanë nisur një “konflikt” online. Ka qenë reperi, i cili për shkak të një deklarate të Robertit shumë muaj më parë, e ka ironizuar këtë të fundit në Instagram, kryesisht për koncertet dhe pagesat që merr për to. Nuk ka... ...

News

Pëllumb Pipero për situatën: “Maska të bëhet me detyrim dhe në mjedise të hapura”

Pëllumb Pipero për situatën: “Maska të bëhet me detyrim dhe në mjedise të hapura”

Mjeku Pëllumb Pipero ka qenë i ftuar në Fax News ku ka komentuar situatën aktuale të pandemisë si dhe atë çka na pret muajt në vazhdim. Sipas tij, shifrat janë shqetësuese dhe rritja e të prekurve vjen nga ekspozimi i shtuar për shkak tëë ...
Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

Shifra deri në 87 milionë dollarë, Forbes publikon listën e aktorëve më të paguar në 2020

Të qenit aktorë në Hollywood nuk është aspak e lehtë, por në fund frytet e punës justifikojnë çdo gjë. Kur themi frytet e punës, përveç dashurisë së publikut dhe suksesit, kemi parasysh dhe diçka: shifrat e majme me të cilat paguhen. Si ...
U infektua me Covid-19, Erion Veliaj tregon rezultatin e testit të dytë

U infektua me Covid-19, Erion Veliaj tregon rezultatin e testit të dytë

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është shëruar nga Covid-19. Me anë të një postimi në Facebook, kryebashkiaku thotë se testi i fundit i Covid-19 që ka bërë ka rezultuar negativ dhe tani do të rikthehet në punë më i fortë se kurrë. ...

Lifestyle

Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

Arsimi në Shqipëri, cili është qyteti që shpenzon më shumë për shkollimin e fëmijëve

Një në pesë nxënës në Shkodër ndjek shkollën në arsimin privat. Të dhënat e “INSTAT” tregojnë se ...
Pas 9 vitesh në krye të ”Apple”, Tim Cook bëhet miliarder

Pas 9 vitesh në krye të ”Apple”, Tim Cook bëhet miliarder

CEO i Apple, Tim Cook, i është bashkuar grupit të miliarderëve, teksa ka thuajse një dekadë në krye të ...

Sport

Pas eliminimit nga Champions League Juventus shkarkon trajnerin Maurizio Sarri, emrat që mund ta zëvendësojnë

Pas eliminimit nga Champions League Juventus shkarkon trajnerin Maurizio Sarri, emrat që mund ta zëvendësojnë

Nisur nga sot, Maurizio Sarri nuk do të jetë më trajneri i Juventus. Vendimi i klubit italian vjen më pak se 24 orë pas ...
Përfundon ndeshja Teuta-Tirana, shpallet fituesja e Kupës së Shqipërisë

Përfundon ndeshja Teuta-Tirana, shpallet fituesja e Kupës së Shqipërisë

Ditën e sotme, u zhvillua ndeshja finale për të fituar Kupën e Shqipërisë. Skuadrat e Teutës dhe Tiranës u përballën në fushë p ...
Do t’i bënte surprizë gruas por e kapi duke e tradhëtuar, ylli i Atalanta-s Josip Iliçiç bie në depresion

Do t’i bënte surprizë gruas por e kapi duke e tradhëtuar, ylli i Atalanta-s Josip Iliçiç bie në depresion

Josip Iliçiç, një nga yjet e e ekipit të Atalanta-s, nuk do jetë në takimin e Champions League ndaj PSG. Sipas disa raportimeve ...

©31

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in